A-prodej - Nechte vaše peníze odborníkům

Oni vědí lépe než vy, jak s penězi naložit...

Pomýšlíte na zadní vrátka? Většině z nás se někdy přihodilo, že byli v nouzové finanční situaci a doslova neměli kam šáhnout. Znám plno lidí, kteří jsou otrávení z reklam na pojištění, ze samotných „pojišťováků“ a ze „skvělého zhodnocení“ v bankách, kde poplatky jsou celkem vysoké a úroky např. u termínovaných vkladů.. nula k nule pojde.

Finanční poradna magazínu FiftyFifty.cz

Pokud vás aspoň malinko hlodá otázka „ Co se mnou bude za pár let?“ čtěte dál.

Pro budoucí zajištění vám představím novější program, který je vážně zajímavý.

Jde o investiční životní pojištění, kde je spousta možností. Člověk se může sám účastnit investic do velkých nadnárodních společností a sám ovlivňovat výši výnosů a míru rizika při investování anebo je svěřit do rukou odborníkům ve světě financí. Lze investovat nepravidelně podle své finanční situace. Je tu možnost přerušení placení bez sankcí a možnost čerpání, kdykoliv v průběhu trvání smlouvy. Tento program je vysoce flexibilní, může se změnit rozsah a výše pojistné ochrany kdykoliv v průběhu doby trvání pojištění bez poplatků a jiných nákladů. Váš zaměstnavatel vám v pohodě může také částí přispívat, a sám díky tomu pozná úsporu na daních. Lze si i vložit mimořádný vklad, který se vám zúročí a kdykoliv si ho můžete vybrat. Věřte, že se to opravdu vyplatí, než to nechat ležet vniveč v „klasickém ústavu“. Výše úroků každým rokem stoupá….zásluhou chytrých odborných hlaviček a loni se vyšplhali přes 14 %. A navíc ještě k tomuto programu člověk získá 35 % slevu na úrazové pojištění. U toho je dvojnásobné plnění z denního odškodného, pokud si úraz vyžádá hospitalizaci. Při progresivním plnění je vyplacen 5 násobek…na trhu je obvyklé, že se při 100 % stupni invalidity vyplácí 3,5 až 4 násobek.

Tak to je zhruba všechno k možnosti zhodnocení našich výdělků. Pokud vás zajímají větší podrobnosti, neváhejte a klidně se na mě obraťte.

[email protected]

A příště možná něco o hypotékách?

Příjemný den vám všem

[2005-11-23]
Autor článku Nechte vaše peníze odborníkům: Denisa Marchalová