A-prodej - Jak vybrat vánoční dárek? Nadělte nevšední zážitek!

Vybrat vhodný vánoční dárek není jednoduché. Chce to dárek originální, který by si člověk sám nepořídil a který opravdu potěší. I k výběru dárků jsou tu profesionálové, dát někomu vánoční dárek v podobě nevšedního zážitku je jednoduše geniální...

Allegria - Firma na zážitky nabízí až 180 druhů zážitků. Vedle nabídek plných adrenalinu se zde nabízí velké množství gurmánských nebo romantických prožitků, dále něco pro relaxaci, jako například lázně nebo různé druhy masáží a mnoho dalších skvělých nápadů. Pro ilustraci široké nabídky uveďme například možnost stát se na chvíli ošetřovatelm v ZOO nebo nechat svou rodinu vyfotografovat světově známým fotografem Jadranem Šetlíkem.

Mezi nejžádanější zážitky patří Bubble, totiž kutálení se ze svahu v bublině až 40 km rychlostí nebo pobyt v Římských lázních s možností relaxace na solární louce. Jako skvělý zážitek považují klienti Firmy na zážitky svezení ve voze Hummer, nebo luxusní víkend na zámku snů...

Tipů na skvělý vánoční dárek
se nabízí nepřeberné množství, my bychom si možná vybrali den v keramické dílně nebo golf na zkoušku. V předvánočním čase budou všechny zážitky dárkově zabaleny a příjemci si jejich výběr mohou v klidu rozmyslet.  Platnost všech certifikátů zakoupených od 1.11. bude prodloužena, a to až do 30.6. !


ZÁŽITEK JAKO VÁNOČNÍ DÁREK !


Vyberte si podle kategorií:

 

Zážitky jsou také příhodně rozřazeny podle toho, pro koho jsou určeny. Svůj výběr tak můžete uskutečnit podle parametrů, které předem specifikují příjemce vánočního dárku ve formě vhodného zážitku:

Vybírejte podle příjemce:Pořád si nejste jisti? Kupte katalog!


V nabídce firmy Allegria - Firma na zážitky je možnost výběru dle katalogů. Je jich celkem pět, jsou rozlišeny barevně a obsahují zážitky do určité bodové hodnoty. Obdarovaný si pak sám může vybrat zážitek, který se mu nejvíce zamlouvá sám.

Jak to funguje?


Firma na zážitky funguje z větší části jako internetový obchod, kdy si zájemce na internetu vybere vhodný zážitek a pošle si objednávku. Poté je klientovi doručena krásná červená krabička vystlaná saténem, obsahující zážitkový certifikát. Ten slouží jako vstupenka na akci společně s průvodním dopisem. Klienti mohou také využít dodání e-mailem nebo navštívit prodejní stránky v Praze, Ostravě, Českých Budějovicích, Mladé Boleslavi a od 1.11. 2008 také v Liberci.


Allegria - Firma na zážitky otevřela nově pobočku také na Slovensku a má prodejní stánky v Nákupním centru Géčko v
Českých Budějovicích, v Bondy Centru v Mladé Boleslavi, v Avion Shopping Parku v Ostravě a od 1.11.2008 v Obchodním centru Nisa v Liberci. V těchto lokalitách se pracuje na dalším rozšiřování nabídky.


Tip plný romantiky a hvězd na závěr


Romantický večer v Astronomické věži

Vstupte do míst, kde se psala historie. Do míst, která jsou neodmyslitelně spjata se vzdělaností a romantikou. Do míst, která mnohým očím mohou zůstat skryta. Příjemně naladěni hudbou vystoupáte do věže, odkud se Vám rozprostře magický pohled na noční oblohu.
Čeká na Vás hodinový veřejný koncert na VIP místech ochozu Zrcadlové kaple pražského Klementina (varhany, klavír, housle, zpěv). Po koncertě si užijete privátní večerní prohlídku astronomické věže s výkladem o starých astronomických praktikách a strojích a také přípitek na věži s nočním výhledem na celou Prahu.


Ať už si z nabídky zážitků vyberete pro své blízké cokoliv, bude to jistě skvělou volbou. Nové bačkory nebo třeba i drahé hodinky časem mohou omrzet. Skvělý zážitek nikdy. Ten vydrží napořád!Allegria - Firma na zážitky
www.firmanazazitky.cz

[2008-11-03]
Článek Jak vybrat vánoční dárek? Nadělte nevšední zážitek! převzat z FiftyFifty.cz